Archiv rubriky: Nominace

Zápasy 2018 H1M – Mini přípravka

13. kolo

Pátek 13. 4. 2018 16:00
 

14. kolo

Pátek 20. 4. 2018 15:45
Chrlice – Start
 

12. kolo

Úterý 1. 5. 2018 17:00
Sparta Brno – Start
 

16. kolo

Neděle 6. 5. 2018 11:30
Kohoutovice – Start
 

17. kolo

Pátek 11. 5. 2018 17:30
Slatina – Start
 

22. kolo

Úterý 15. 5. 2018 17:00
Start – Bosonohy
 

18. kolo

Pátek 18. 5. 2018 16:00
Start – Líšeň U7 A
 

19. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:30
Líšeň U7 B – Start
 

20. kolo

Pátek 1. 6. 2018 16:00
Start – MCV
 

21. kolo

Pátek 8. 6. 2018 16:30
Svratka – Start
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 E2B – I.třída starších žáků skupina B

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:30

Rozhodčí: Vévodová Alice. 

13. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00

Rozhodčí: Malimánek Marek. 

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 11:30
Kahan/Zbraslav – Start/Nordic

Rozhodčí: Nováček Radek. 

15. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
Start/Nordic – FC Dosta Bystrc
 

16. kolo

Sobota 5. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Pohořelice – Start/Nordic
 

22. kolo

Úterý 8. 5. 2018 09:00
Start/Nordic – SK Vojkovice
 

18. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:00
Start/Nordic – TJ Sokol Novosedly
 

19. kolo

Neděle 27. 5. 2018 10:00
FC Sparta Brno B – Start/Nordic
 

20. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:00
Start/Nordic – SK Šlapanice
 

21. kolo

Sobota 9. 6. 2018 10:45
FK Znojmo – Start/Nordic
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 H1C – Mladší přípravka – sk. C

11. kolo

Pátek 13. 4. 2018 16:00

Rozhodčí: Poddaný Petr. 

12. kolo

Pátek 20. 4. 2018 16:00
Slatina A – Start B
 

13. kolo

Pátek 27. 4. 2018 16:00
Start B – Slovan Brno
 

15. kolo

Pátek 11. 5. 2018 16:00
Start B – Bílovice n. Svit.
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Kohoutovice C – Start B
 

17. kolo

Pátek 25. 5. 2018 16:00
Řečkovice – Start B
 

18. kolo

Pátek 1. 6. 2018 16:00
Start B – Líšeň U8 A
 

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 13:00
Svratka C – Start B
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 H1A – Mladší přípravka – sk. A

11. kolo

Pátek 13. 4. 2018 17:00

Rozhodčí: Poddaný Petr. 

12. kolo

Pátek 20. 4. 2018 17:15
Sparta Brno – Start A
 

13. kolo

Pátek 27. 4. 2018 17:15
Start A – ČAFC 2011 A
 

14. kolo

Úterý 1. 5. 2018 16:00
Starý Lískovec – Start A Poznámka: , Původní termín: 06.05.2018 10:00
 

15. kolo

Pátek 11. 5. 2018 17:15
Start A – Medlánky A
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Kohoutovice A – Start A
 

17. kolo

Neděle 27. 5. 2018 10:30
Líšeň U9 A – Start A
 

18. kolo

Pátek 1. 6. 2018 17:15
Start A – Svratka A
 

10. kolo

Pátek 8. 6. 2018 16:00
Žebětín – Start A
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 G1B – Starší přípravka – sk. B

13. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00

Rozhodčí: Řezník David. 

14. kolo

Pátek 20. 4. 2018 16:45
START Brno A – Slatina A
 

15. kolo

Čtvrtek 26. 4. 2018 16:30
Kohoutovice B – START Brno A
 

12. kolo

Úterý 1. 5. 2018 10:30
START Brno A – Obřany A
 

16. kolo

Pátek 4. 5. 2018 17:15
START Brno A – Líšeň U11 B
 

17. kolo

Pátek 11. 5. 2018 18:00
Bohunice – START Brno A
 

18. kolo

Pátek 18. 5. 2018 17:15
START Brno A – Soběšice A
 

19. kolo

Sobota 26. 5. 2018 09:00
MEDLÁNKY B – START Brno A
 

22. kolo

Úterý 29. 5. 2018 17:00
Svratka B – START Brno A
 

20. kolo

Sobota 2. 6. 2018 13:00
START Brno A – MS Brno
 

21. kolo

Pátek 8. 6. 2018 17:15
START Brno A – FC ZBROJOVKA BRNO, a. s.
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

MLŽ – město – rozpis zápasů jaro 2018

 

EXPORT DO KALENDÁŘE ve formátu ICS

11. kolo – Neděle 15. 4. 2018 14:00

Líšeň U12 B – START Brno

TCM Mar. Údolí 2017622F1A1102

Rozhodčí: Pavliš David. 

  1. kolo – Sobota 21. 4. 2018 10:00

START Brno – Sparta Brno C

Loosova 2017622F1A1205

  1. kolo – Neděle 29. 4. 2018 14:00

START Brno – ČAFC Židenice B

Loosova 2017622F1A1301

  1. kolo – Neděle 6. 5. 2018 12:30

Bosonohy – START Brno

Hoštická 2017622F1A1405

  1. kolo – Sobota 12. 5. 2018 10:00

START Brno – Svratka Brno C

Loosova 2017622F1A1502

  1. kolo – Sobota 19. 5. 2018 15:15

Kohoutovice B – START Brno

Voříškova, Brno 2017622F1A1604

  1. kolo – Sobota 26. 5. 2018 10:00

START Brno – Lokomotiva A

Loosova 2017622F1A1703

  1. kolo – Neděle 3. 6. 2018 12:30

MEDLÁNKY B – START Brno

Hudcova UT 2017622F1A1803

  1. kolo – Sobota 9. 6. 2018 10:00

START Brno – Žebětín

Loosova 2017622F1A1004