Nominace MINI

V úterý 1.5. sraz v 16:30 h na hřišti Sparta Brno, Hněvkovského 26. Nominace: Kuba Krýsa, Kamil Matyáš, Lukáš Sekanina, Lukáš Smyček, Lukáš Zbořil, Marek Maliňák, Robin Burget, Tonda Klos, Honza Šuška, Lukáš Lorenc, Ondra Fousek, Tom Vlček.

Potvrďte účast/neúčast na mobil 725658100 nejpozději do soboty 28.4. Ať můžu případně povolat náhradníky.

Nominace STP „A“

Nominace na čtvrteční mistrovské utkání. Kohoutovice – Start.

Toman, Marinov, Adametz, Rannestad, Šlampa, Křivánek, Zezula, Cága, Sekora, Makula. 

Sraz v 16.00 hodin na hřišti v Kohoutovicích.

Nenominovaní hráči mají trenink a hrají MU v neděli. 

Připomínáme, že  obě mužstva hrají v úterý 1.5.2018 dopoledne.

Zápasy 2018 H1M – Mini přípravka

13. kolo

Pátek 13. 4. 2018 16:00
 

14. kolo

Pátek 20. 4. 2018 15:45
Chrlice – Start
 

12. kolo

Úterý 1. 5. 2018 17:00
Sparta Brno – Start
 

16. kolo

Neděle 6. 5. 2018 11:30
Kohoutovice – Start
 

17. kolo

Pátek 11. 5. 2018 17:30
Slatina – Start
 

22. kolo

Úterý 15. 5. 2018 17:00
Start – Bosonohy
 

18. kolo

Pátek 18. 5. 2018 16:00
Start – Líšeň U7 A
 

19. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:30
Líšeň U7 B – Start
 

20. kolo

Pátek 1. 6. 2018 16:00
Start – MCV
 

21. kolo

Pátek 8. 6. 2018 16:30
Svratka – Start
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 E2B – I.třída starších žáků skupina B

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:30

Rozhodčí: Vévodová Alice. 

13. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00

Rozhodčí: Malimánek Marek. 

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 11:30
Kahan/Zbraslav – Start/Nordic

Rozhodčí: Nováček Radek. 

15. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
Start/Nordic – FC Dosta Bystrc
 

16. kolo

Sobota 5. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Pohořelice – Start/Nordic
 

22. kolo

Úterý 8. 5. 2018 09:00
Start/Nordic – SK Vojkovice
 

18. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:00
Start/Nordic – TJ Sokol Novosedly
 

19. kolo

Neděle 27. 5. 2018 10:00
FC Sparta Brno B – Start/Nordic
 

20. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:00
Start/Nordic – SK Šlapanice
 

21. kolo

Sobota 9. 6. 2018 10:45
FK Znojmo – Start/Nordic
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 H1C – Mladší přípravka – sk. C

11. kolo

Pátek 13. 4. 2018 16:00

Rozhodčí: Poddaný Petr. 

12. kolo

Pátek 20. 4. 2018 16:00
Slatina A – Start B
 

13. kolo

Pátek 27. 4. 2018 16:00
Start B – Slovan Brno
 

15. kolo

Pátek 11. 5. 2018 16:00
Start B – Bílovice n. Svit.
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Kohoutovice C – Start B
 

17. kolo

Pátek 25. 5. 2018 16:00
Řečkovice – Start B
 

18. kolo

Pátek 1. 6. 2018 16:00
Start B – Líšeň U8 A
 

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 13:00
Svratka C – Start B
 

EXPORT DO KALENDÁŘE