Zápasy 2018 H1A – Mladší přípravka – sk. A

11. kolo

Pátek 13. 4. 2018 17:00

Rozhodčí: Poddaný Petr. 

12. kolo

Pátek 20. 4. 2018 17:15
Sparta Brno – Start A
 

13. kolo

Pátek 27. 4. 2018 17:15
Start A – ČAFC 2011 A
 

14. kolo

Úterý 1. 5. 2018 16:00
Starý Lískovec – Start A Poznámka: , Původní termín: 06.05.2018 10:00
 

15. kolo

Pátek 11. 5. 2018 17:15
Start A – Medlánky A
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Kohoutovice A – Start A
 

17. kolo

Neděle 27. 5. 2018 10:30
Líšeň U9 A – Start A
 

18. kolo

Pátek 1. 6. 2018 17:15
Start A – Svratka A
 

10. kolo

Pátek 8. 6. 2018 16:00
Žebětín – Start A
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

Zápasy 2018 G1B – Starší přípravka – sk. B

13. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00

Rozhodčí: Řezník David. 

14. kolo

Pátek 20. 4. 2018 16:45
START Brno A – Slatina A
 

15. kolo

Čtvrtek 26. 4. 2018 16:30
Kohoutovice B – START Brno A
 

12. kolo

Úterý 1. 5. 2018 10:30
START Brno A – Obřany A
 

16. kolo

Pátek 4. 5. 2018 17:15
START Brno A – Líšeň U11 B
 

17. kolo

Pátek 11. 5. 2018 18:00
Bohunice – START Brno A
 

18. kolo

Pátek 18. 5. 2018 17:15
START Brno A – Soběšice A
 

19. kolo

Sobota 26. 5. 2018 09:00
MEDLÁNKY B – START Brno A
 

22. kolo

Úterý 29. 5. 2018 17:00
Svratka B – START Brno A
 

20. kolo

Sobota 2. 6. 2018 13:00
START Brno A – MS Brno
 

21. kolo

Pátek 8. 6. 2018 17:15
START Brno A – FC ZBROJOVKA BRNO, a. s.
 

EXPORT DO KALENDÁŘE

MLŽ – město – rozpis zápasů jaro 2018

 

EXPORT DO KALENDÁŘE ve formátu ICS

11. kolo – Neděle 15. 4. 2018 14:00

Líšeň U12 B – START Brno

TCM Mar. Údolí 2017622F1A1102

Rozhodčí: Pavliš David. 

  1. kolo – Sobota 21. 4. 2018 10:00

START Brno – Sparta Brno C

Loosova 2017622F1A1205

  1. kolo – Neděle 29. 4. 2018 14:00

START Brno – ČAFC Židenice B

Loosova 2017622F1A1301

  1. kolo – Neděle 6. 5. 2018 12:30

Bosonohy – START Brno

Hoštická 2017622F1A1405

  1. kolo – Sobota 12. 5. 2018 10:00

START Brno – Svratka Brno C

Loosova 2017622F1A1502

  1. kolo – Sobota 19. 5. 2018 15:15

Kohoutovice B – START Brno

Voříškova, Brno 2017622F1A1604

  1. kolo – Sobota 26. 5. 2018 10:00

START Brno – Lokomotiva A

Loosova 2017622F1A1703

  1. kolo – Neděle 3. 6. 2018 12:30

MEDLÁNKY B – START Brno

Hudcova UT 2017622F1A1803

  1. kolo – Sobota 9. 6. 2018 10:00

START Brno – Žebětín

Loosova 2017622F1A1004

MLŽ – kraj – rozpis zápasů jaro 2018

F2B – I.třída mladších žáků skupina B

 

EXPORT DO KALENDÁŘE ve formátu ICS

  1. kolo – Sobota 7. 4. 2018 09:00

FC Svratka Brno B – Start/Nordic 4:1 (2:1)

36 diváků Fanderlíkova – žáci, přípravka 2017620F2B1203

Rozhodčí: Vévodová Alice. 

  1. kolo – Sobota 14. 4. 2018 10:45

Start/Nordic – Újezd/Měnín

Loosova 2017620F2B1305

Rozhodčí: Janík Dominik. 

  1. kolo – Sobota 21. 4. 2018 10:00

Kahan/Zbraslav – Start/Nordic

Zbýšov 2017620F2B1402

  1. kolo – Sobota 28. 4. 2018 10:45

Start/Nordic – FC Dosta Bystrc

Loosova 2017620F2B1506

  1. kolo – Sobota 5. 5. 2018 10:45

TJ Sokol Pohořelice – Start/Nordic

Pohořelice 2017620F2B1601

  1. kolo – Úterý 8. 5. 2018 10:45

Start/Nordic – SK Vojkovice

Loosova 2017620F2B2204

  1. kolo – Sobota 19. 5. 2018 10:45

Start/Nordic – TJ Sokol Novosedly

Loosova 2017620F2B1802

  1. kolo – Neděle 27. 5. 2018 11:45

FC Sparta Brno B – Start/Nordic

Hněvkovského – tráva2017620F2B1905

  1. kolo – Sobota 2. 6. 2018 10:45

Start/Nordic – SK Šlapanice

Loosova 2017620F2B2003

  1. kolo – Sobota 9. 6. 2018 09:00

FK Znojmo – Start/Nordic

Oblekovice 2017620F2B2104