Aktuality

MLŽ: nominace na víkend 22.9.-23.9.

Sobota 22.9. 10.45 Sraz v 10.00 Start – Pohořelice Toman, Kopp, Havrlant, Hlávka, Křivánek, Šlampa, Marinov, Mikeš, Lorenc, Adametz, Hájek, Hlaváčová Neděle 23.9. 10.00  Sraz v 9.30 Start – Lokomotiva Brno Veselý, Wagner, Duma, Kašík, Pokuta, + někdo ze soboty.

Posted in Home_page, MLŽ | Leave a comment

MINI zápas pátek 21.9.

V pátek 21.9. sraz v 15:30 h Start, hrajeme proti Bosonohám. Nominace: Tonda Klos, Adam Pecník, Kuba Hadaš, Ondra Fousek, Tom Vlček, Lukáš Lorenc, Vojta Nevrkla, Sofie Boudná 

Posted in Home_page, Mini | Leave a comment

MLP nominace pátek 21.9. a neděle 23.9. upřesnění

pátek 21.9. sraz 15:30 h Start, nominace: Frenc, Janda, Sekanina L., Sekanina M., Smyček, Maliňák, Klika, Šufajzl, Stejskal, Manojlovič,  Matyáš J. neděle 23.9. sraz 9:30 h Start, nominace:  Doležal, Gažo, Manojlovič, Laskov, Burget, Matyáš K., Krýsa, Matyáš J., Rohleder  

Posted in Home_page, MLP | Leave a comment

STP: nominace na středu 19.9.

Soběšice – Start Začátek utkání v 16.45. Frenc, Kundrík, Cága, Šufajzl, Křivánek, Šlampa, Kudr, Neckař, Lorenc, Adametz Sraz v 16.10 na hřišti v Soběšicích.

Posted in Home_page, STP | Leave a comment

STŽ: plán na týden 17. – 23.9.2018

PONDĚLÍ: zápas proti Újezdu v 17,00 h. ÚTERÝ: VOLNO STŘEDA: SRAZ 16,15 h. – na Startu, zápas proti Novosedlům v 17,00 h. ČTVRTEK: VOLNO PÁTEK: trénink 16,30 h. – Start SOBOTA: SRAZ 8,00 h., – na Startu, zápas proti Pohořelicím v 9,00 h. NEDĚLE: VOLNO

Posted in Home_page, STŽ | Leave a comment

 

Stránka s veškerýmí aktivitami na webu, nezávisle na rubrice nebo tagu.

http://www.start-brno.cz/activity


Kategorie příspěvků

  • Rubriky

  • Seznam příspěvků pro kategorii MLŽ, (pět nejnovějších)

    Seznam příspěvků pro kategorii STP, (pět nejnovějších)

    Seznam příspěvků pro kategorii MLP, (pět nejnovějších)

    Seznam příspěvků pro kategorii MINI, (pět nejnovějších)

    Přihlášení se k odběru novinek kategorie „ALL“ 

    Fotbaloví junioři TJ Start Brno